تبلیغات
<بصیرت و حقیقت - مسلمانانی که دغدغه‌های تل‌آویو را زدودند
 
بصیرت و حقیقت
هنوز برای تازه شدن دیر نیست...
                                                        
درباره وبلاگ

"بسم الله الرحمن الرحیم"

در اینجا ما به دنبال حقیقت میگردیم.
حقیقتی که باورمان باشد نه شعارمان.
ایا حقیقت به سراغمان خواهد امد یا خود باید پی ان بگردیم؟!
به امید ان روز که نور حق را فهمیده و با کمک ان به سایه بصیرت برسیم...
در اینجا ما به دنبال موضوعات شخصی و پیروی کردن بدون چون و چرا از شخص خاصی نیستیم بلکه از تفکرات درست و حقیقی استقبال و قدردانی میکنیم.
امید که این عمل کوچک در راستای رضای خداوند و کمک به فهم ضرورت ظهور و رضای حضرت ولی عصر (عج) وکمک به اسلام ناب و مسلمین و حق طلبان جهان قرار گیرد.با نظرات و پیشنهادات خودتون مارو در راستای بهتر کردن مطالب یاری کنید.
با تشکر مدیریت سایت

توجه 1: کپی برداری با ذکر منبع مجاز میباشد.

توجه 2: برای استفاده بهتر از وبلاگ ترجیحآ از مرورگر های بروز مانند 9,IE 8 یا از مرورگرهای بروز Google Chrome یا Mozilla Firefox استفاده کنید.
مدیر وبلاگ : امین هنر

نویسندگان
آمار وبلاگ
 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :

جنبش سایبری 313

همیاران جنبش مصاف

به نام خدا ، به یاد خدا ، برای خدا کلیک کنید

عصر ظهور

طرح بیعت منتظران با امام زمان (ع)

(بسم الله الرحمن الرحیم)


با مرور حوادث منطقه و بحران های پیاپی در کشورهای منطقه به نتایج جالبی بر ‌می‌خوریم؛ از جنگ داخلی در سوریه تا بحران در مصر، ترکیه و لبنان، همه و همه محیط پیرامون رژیم صهیونیستی را محیطی پر هیاهو ساخته اند.

مسلمانانی که دغدغه‌های تل‌آویو را زدودند


 

در مصر، با توجه به مدیریت ناکارآمد مرسی و همچنین اشتباهات پی در پی در عرصه سیاست خارجی همچون اغماض درباره اسرائیل، حفظ رابطه با آمریکا و ارتباط با مسئولان و نزدیکان دیکتاتور سابق مصر، جمعی از مردم این کشور را ناراضی کرده و این کشور را بیش از پیش بحرانی ساخته است و وی را تا آستانه سقوط پیش برده است.

در سوریه بیش از دو سال است که با حمایت تسلیحاتی و مالی دولت‌هایی غربی و آمریکایی و همچنین شیوخ حاشیه خلیج فارس جنگ داخلی شکل گرفته و هر روز بر دامنه فتنه‌ها در این کشور افزوده می‌شود.

در لبنان، پس از پیروزی‌های حزب الله در برابر اسرائیل، می شود گفت هیچ گاه این کشور روی آرامش به خود ندیده و هر روز بحران های امنیتی تازه در این کشور رخ داده و احمد الاسیر، شیخ فتنه گر لبنانی و مزدور رژیم اسرائیل، آشوب جدید در این کشور رقم زده است تا با توهین به سید حسن نصرالله بتواند از قداست حزب الله و شخص نصرالله بکاهد.

در ترکیه مدتی است که به هر بهانه‌ای که شده اغتشاش و ناآرامی شدت می‌گیرد و مقامات این کشور را که خود به عنوان عوامل مستقیم و غیرمستقیم تل آویو، نقش اصلی را در خشم مردم این کشور داشته اند بر آن داشته تمام توان خود را برای حل این موضوع به کار گیرند.رابطه حوادث اخیر با رژیم صهیونیستی چیست؟

برای پاسخ به این سوال باید به پیشنه رابطه این کشورها با اسرائیل بنگریم؛ چهار کشوری که از آنان به عنوان کشورهای بحرانی منطقه نام برده شد دقیقا کشورهایی هستند که با ماهیت اسرائیل مشکل دارند.

مصر اسلامی به عنوان یک تهدید بزرگ برای اسرائیل محسوب شده؛ حکومت مرسی از وقتی بر سر کار آمده با وجود اغماض‌هایی که در برابر اسرائیل داشته است اما به قول سران رژیم صهیونیستی کاماکان به عنوان یک تهدید برای این رژیم محسوب ‌می‌شود.

اگر به رابطه ترکیه و اسرائیل نگاه کنیم، به نقطه‌ای برجسته برمی‌خورم آن هم سخنرانی اردوغان در اجلاس داووس است که به صورت صریح از اسرائیل انتقاد کرده؛ اگر چه پس از مدتی و بر اساس یک سری اشتراکات مانند سوریه، روابط این دو دولت، گرم‌تر شده ولی هیچ گاه این کدورت ها برطرف نشده اند.لبنان و سوریه نیز به عنوان محوری ترین کشورهای عربی ضد اسرائیلی در منطقه نام برده می‌شوند که هم گام با سیاست های ضد صهیوینیستی ایران حرکت می کنند. 


آیا بحران منطقه به سود رژیم صهیونیستی است؟

شرایط به وجود آمده در منطقه بدون شک به نفع رژیم صهیونیستی است اگر نگاهی به رفتارهای سران این رژیم کنیم در خواهیم یافت، رژیم صهیونیستی در بحرانی کردن آتش فتنه در این کشورها نقش موثری داشته و هرگاه این آتش در حال خاموش شدن بوده به آتش افروزی پرداخته ‌اند.برای مثال هرگاه پیروزی‌های ارتش سوریه افزایش یافته؛ رژیم صهیونیستی از طریق مرز لبنان یا به صورت آشکار به سوریه حمله کرده و یا کمک های تسلیحاتی خود را به تروریست های سوری افزایش داده؛ البته موضوع کمک تسلیحاتی تنها از طرف رژیم صهیونیستی نبوده و دولت های غربی و آمریکایی نیز بارها و بارها برای تقویت تروریست های سوری دست به چنین اقدامی زده اند.

ماجرای بحران لبنان را در نظر بگیرید؛ احمد الاسیر فقط به دنبال تفرقه و فتنه انگیزی مذهبی در این کشور است و با توهین کردن می‌خواهد حزب الله را تضعیف کند و جالب آنجاست درست زمانی آتش فتنه در لبنان افروخته تر شد که حزب الله در القصیر به نیروهای ارتش سوریه کمک می‌کرد تا از این طریق بتوانند از کمک حزب الله به بشار اسد جلوگیری کنند.


نتایج این بحران برای اسرائیل چیست؟

این آشوب پایدار در منطقه نتایج مطلوبی برای این رژیم در پی داشته و خواهد داشت. برای نمونه رژیم صهیونیستی تا پیش از حوادث به صورت آشکار با مقامات عربی دیدار و گفتگو نمی کرد و همیشه به صورت پنهان و محرمانه با هم دیدار می کردند اما پس از این حوادث، این دیدارها به صورت آشکار انجام می‌شود.اگر با نگاهی دقیق تر به گستاخی سران عرب توجه کنیم رژیم صهیونیستی دیگر به دنبال اثبات ماهیت خود در بین اعراب نیست و خود را به عنوان یک کشور رسمی و دولت قانونی بر می شمارد.

و یا در مثالی آشکارتر رژیم صهیونیستی پس از این اتفاقات بر سرعت شهرک سازی خود در اراضی اشغالی افزوده است.

همچنین ورود نظامیان اسرائیلی به مسجدالاقصی و اهانت به این مکان مقدس به صورت میانگین در سال دو یا سه بار بیشتر نبوده اما پس از این ماجراها، طی یک ماه چند مرتبه اتفاق افتاده و رسانه های عربی به دلیل حجم بالای اخبار به آن اصلاً نپرداختند.


احتمال حمله به دو محور سوریه و غزه

رژیم صهیونیستی پس از این حوادث توانسته برای خود یک حریم ترسیم کند به صورتی که هرگاه خواسته ‌اند به سوریه که یک کشور عربی است حمله کرده و قوانین جهانی را زیر پا گذارد و هیچ یک از کشورهای عربی و غربی نسبت به آن واکنش نشان نداده و حتی برخی از سران عرب از این اقدام رژیم صهیونیستی تشکر کردند.این ماجرا برای غزه نیز شکل گرفته، اگر نگاهی به جنگ 22 روزه در سال 2011 که منجر به پیروزی حماس شد کنیم، می بینیم در آن زمان تمام کشورهای عربی در یک جبهه و در مقابل رژیم صهیونیستی بوده و تمام نیروهای مقاومت در برابر اسرائیل قد علم کرده بودند اما همانگونه که مشاهده می‌کنید اکنون باتوجه به انشقاق گروه‌های فلسطینی و تضعیف حماس و پشتیبان مصری آن یعنی اخوان المسلمین، شرایط برای حمله مجدد اسرائیل به نواز غزه بیش از پیش فراهم آمده است.


 • منبع: مشرق
 • برگرفته از سایت جنبش سایبری 313
نوع مطلب : بررسی های تاریخی سیاسی، فرهنگی، اجتماعی واقتصادی، 
برچسب ها : مسلمانانی که دغدغه‌های تل‌آویو را زدودند،
لینک های مرتبط :
شنبه 14 مرداد 1396 10:51 ق.ظ
Way cool! Some extremely valid points! I appreciate you writing
this article plus the rest of the site is also really good.
جمعه 1 اردیبهشت 1396 02:41 ق.ظ
Hi, i think that i saw you visited my site so i came to “return the favor”.I'm trying to find things to
improve my web site!I suppose its ok to use a few of
your ideas!!
پنجشنبه 13 تیر 1392 12:33 ب.ظ
نسل انتظار را دریاب که راه را برای آمدنت آب می زنند…
نسل انتظار ازخدا تو را می خواهند....
----------------------------------------------------
سلام، سانای شماره 16 منتشر شد. . .
با ستون نسل انتظار مقدمتان را ارج می نهیم
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر